Design Days Reichenberg 2017

Design, Kultura
Prodejní výstava českých designerů v přenádherných Lázních aneb Oblastní liberecké galerii.

AAA_0145 (2)

Design dělá náš svět krásnějším. Pohladí po duši, podpoří kreativitu a doplňuje osobnost člověka. Interiérový design patří do mého TOP. A je krásné vidět, jak každý designér navrhuje (nejen) doplňky, které z vašeho domova vytvoří osobité místo. I proto můj největší obdiv získali Eva Mochalová a Marcel Mochal z LLEV product design. Jejich design je přesně pro ty, kteří preferují moderní bydlení. Jemný, přesto dominantní. To je pro mě LLEV.

AAA_0146 (2)

AAA_0147 (2)

Obdiv si získal i Pečivák. Pokud chcete být eko, máte rádi design horského a lifefolk stylu,  milujete pečivo, tak je to jasná volba. Já si určitě svůj pečivák pořídím. A kdo má pořád brát ty sáčky. Pečivák (a spostu dalších interiérových doplňků) pořídíte u Tochceš.

AAA_0138 (2)

AAA_0136 (2)

V Růžové ulici v Liberci najdete poutavý Design Store Pink Tina. U Růžové Tiny jsem pořídila vánoční pohlednici pro partnera od Chaukiss se zněním: „Máš mě. Co víc si můžeš k Vánocům přát. Ale i tak Štastné a Veselé.“

AAA_0134 (2)

Hrnky, hrníčky, talíře, talířky. Jsou mou slabostí. Originální sady potěší jak mladé, tak určitě i naše babičky. Jedná se o opravdu krásné kousky, které budou ladit do mnoha interiérů. Pořídíte u Studio Malíská.

AAA_0131 (2)

Patříte mezi fanoušky moderního retra? Pak BanannaChair je to pravé.

AAA_0130 (2)

V neposlední řadě se nemohu podělit o kolo. Sama přemýšlím, jaké si na jaře pořídím, protože po návratu z Holandska mi opravdu chybí každodenní kolování. Tento model vytvořili kluci z Urban Shots Bicycles.

AAA_0139 (2)

Na Design Days Reichenberg toho bylo samozřejmě mnohem více. Proto si příští rok udělejte čas a navštivte ročník 2018. Kromě designu poznáte i jedinečnou budovu Lázní, která je za mě nejkrásnější galerií v Čechách.

P.S. Kromě přání jsem z DDR odcházela s krásnými výtvory od Zdeňky Huškové. A protože její grafické výtvory se mnou doputovaly do nového bydlení, její dílo vám ukážu na Facebookových stránkách Obrazem, až pro ně najdu ten pravý rám.

 

A plavky ždímejte do výlevek!

A.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s